Ірина Верігіна опікується проблемами аграріїв Луганщини

Голова Луганського обласного партосередку ВО «Батьківщина» Ірина Верігіна провела робочу зустріч у стінах Верховної Ради задля вирішення проблемних питань луганських аграріїв.

Про це повідомляє прес-служба обласної партійної організації.

Разом із командою однодумців, що переймаються проблематикою регіону, Ірина Верігіна поспілкувалась із народним депутатом України від «Батьківщини» та першим заступником голови партії Іваном Кириленком.

«Наша область після окупації частини її земель мала переорієнтувати свою економіку. Майже стовідсотково регіон став аграрним, адже частина потужних підприємств наразі знаходяться за лінією розмежування, а інші просто не працюють», – наголосила голова Луганського обласного партосередку ВО «Батьківщина».

Ірина Верігіна розповіла про буденні проблеми, з якими стикаються фермери, – відсутність програм підтримки на державному та регіональному рівнях, зростання цін на засоби виробництва та сировину, зношеність обладнання, втрата ринків збуту, висока вартість впровадження сучасних технологій та високі загальнодержавні податки, брак інформації про форми державної підтримки, захмарні процентні ставки за банківськими кредитами і недостатньо розвинена транспортна інфраструктура.

Політик заручилася підтримкою народного депутата Івана Кириленка у вирішенні нагальних питань. Лідер партійців Луганщини висловила впевненість, що потужна команда Юлії Тимошенко та її програма «Новий економічний курс» сприятимуть виведенню регіону та всієї країни з економічного занепаду.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова