Ірина Верігіна: Луганщина – за крок до техногенної катастрофи

Луганська обласна «Батьківщина» обурена тим, що тимчасовий обласний центр Сєверодонецьк через свавілля місцевої та центральної влади залишається без централізованого опалення.

У місті працюють два теплогенеруючих підприємства, одне з яких – ДП «Сєверодонецька ТЕЦ» – досі не отримало номінації на газ.

«В умовах війни на території області такі дії влади та посадовців виглядають як диверсія, націлена на дестабілізацію становища в регіоні. Десятки тисяч людей замерзають у своїх оселях, 9 шкіл та 6 дитячих садочків не працюють через невідповідність температури в приміщеннях санітарним нормам. Як наслідок – діти хворіють та перебувають на лікарняних», – ідеться в повідомленні прес-служби Луганського обласного партосередку ВО «Батьківщина».

За словами лідера партійців Луганщини Ірини Верігіної, влада своєю безвідповідальністю поставила Сєверодонецьк на межу надзвичайної ситуації, яка з першими морозами може вилитися в катастрофу на кшталт алчевської.

«Природа довго надавала людям рятівну «субсидію» у вигляді теплої погоди, утім зараз зима бере своє. В оселях містян стовпчики термометрів ледве піднімаються до 12 градусів, а жадібним до влади депутатам міськради від «Опоблоку» та «Нашого краю» не до проблем сєверодончан», – наголошує голова Луганської обласної «Батьківщини».

Ірина Верігіна закликала Президента України, профільного міністра, голову НАК «Нафтогаз України» та чиновників усіх рівнів негайно облишити політичні маніпуляції та врятувати людей від геноциду холодом.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова