Ірина Верігіна: «Батьківщина» – найпопулярніша політсила в Україні

Партія «Батьківщина» та Юлія Тимошенко наразі мають найвищий рівень народної довіри.

Про це заявила голова Луганського обласного партосередку Ірина Верігіна в ефірі телеканалу «Чорноморська ТРК», інформує прес-служба регіональної парторганізації.

Ірина Верігіна розповіла, що за численними соціологічними дослідженнями саме Юлія Тимошенко є тим лідером, який зможе об’єднати країну.

Нагадаємо, нещодавнє опитування Центру «Соціальний моніторинг» Українського інституту соціальних досліджень свідчить про те, що голові ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко довіряють 25,4% респондентів. Це перше місце серед усіх політиків.

«Якби вибори до Верховної Ради України відбувалися найближчої неділі, за Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» проголосували б 13,5% опитаних, що також є найкращим результатом серед усіх політичних партій», – повідомила очільник Луганського обласного партосередку.

Водночас соціологи запитали в респондентів, чому вони готові підтримати ту чи іншу партію. 38,3% опитаних назвали причиною свого вибору довіру до лідера політсили. 23,7% переконані, що їхня партія-фаворит відстоює інтереси пересічних українців. 18,5% підтримують програму обраної партії. Для 11,9% головним чинником є патріотична ідеологія політсили, спрямована на захист держави.

Згідно з опитуванням Центру «Соціальний моніторинг», 13,6% тих, хто піде на виборчі дільниці, підтримають кандидатуру Юлії Тимошенко на посаду президента України. Чинному президентові Петру Порошенку нададуть перевагу лише 11,5%.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова