Ірина Гунчак: У «Батьківщині» Львова я повірила у власні сили

Ірині Гунчак усього 20 років. Вона займається громадською активністю та заохочує інших робити корисні речі для свого міста. Каже, коли бачить результат, це мотивує ще більше.

Про віру у свої сили та кроки, що ведуть до мети, активістка розповіла напередодні у інтерв’ю одному із місцевих видань, інформує пресслужба Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина».

Активістка розповіла про проєкти, що їй із командою уже вдалося втілити, – допомога лікарям під час карантину, щотижневі толоки в парках, курси діджиталізації для людей поважного віку.

«Раніше я не могла знайти у Львові громадської організації, що дійсно була би ефективною і результативною. Але під час участі в одному з волонтерських проєктів познайомилась з людьми, які розповіли  про  «Батьківщину молоду». Тут я знайшла однодумців, які допомагають невеликими кроками йти до великої мети», – каже Ірина.

Окрім волонтерських проєктів, дівчина організовує просвітницькі та розважальні заходи для молоді, а також курси комп’ютерної грамотності для людей поважного віку.

«Люди цінують нашу роботу, це додає мотивації, віри і натхнення», – підсумовує Ірина та запрошує усіх охочих долучитися до реалізації нових планів та  проєктів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова