Григорія Патея знову обрали головою Бердянського міського партосередку

16 березня в Бердянську Запорізької області відбулася звітно-виборна конференція місцевого партосередку ВО «Батьківщина».

Як повідомляє прес-служба Запорізької обласної партійної організації, делегати конференції заслухали звіт керівника Бердянського міського партосередку, депутата міськради Григорія Патея за два роки роботи.

За його словами, в доробку місцевих «батьківщинівців» – визнання міськрадою Росії країною агресором, сприяння виконанню законодавства про декомунізацію, облаштування скверу Героїв Небесної сотні, захист інтересів приватних підприємців та інші важливі ініціативи.

«Курортний Бердянськ потерпає від засилля автомобілів у літній сезон. Вузькі вулиці, мала кількість місць для паркування, особливо в центрі міста, створюють чимало проблем як автомобілістам, так і пішоходам. Сьогодні міська влада почула звернення «Батьківщини» й анонсувала капітальний ремонт проспекту Праці з розширенням дороги та облаштуванням паркувальних місць», – зазначив керівник партійців Бердянська Григорій Патей.

Він наголосив, що місцева «Батьківщина» й надалі підтримуватиме бердянських портовиків у їхній боротьбі зі свавіллям профільного міністерства, надаватиме допомогу українським військовослужбовцям у зоні АТО та організовуватиме культурно-масові заходи, що вже стали традиційними для курортного міста, – «Аквамайдан» до Дня Незалежності, суботники до Дня захисту дітей, Дня автомобіліста та Дня довкілля.

Учасники конференції одноголосно визнали роботу керівництва Бердянського міського партосередку ВО «Батьківщина» задовільною й довірили Григорію Патею керувати організацією упродовж наступного звітного періоду.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова