Городнянські медпрацівники отримали благодійну допомогу

Лікарі Городнянщини приймали гостей з важливими подарунками: респіраторами, захисними костюмами, антисептиками та витратними медичними матеріалами.

Зусиллями небайдужих громадян була створена ГО «Безпека медиків та мешканців регіону під час епідемії», яка взялася підтримувати медичні заклади області.

ВО «Батьківщина» долучилася до такої ініціативи, повідомляє пресслужба місцевої парторганізації. 

До Городнянського ЦПМСД та районної лікарні передані необхідні засоби індивідуального захисту. Генеральний директор ЦПМСД Михайло Назаренко зазначив, що така допомога сьогодні якраз на часі. Пробірки із зондами, які передали благодійники, медики замовили три тижні тому, навіть кошти перерахували, але їх досі немає в наявності. Допоміг придбати дефіцитні матеріали народний депутат Валерій Дубіль.

«Наша команда не стоїть осторонь проблем наших лікарів. У партії багато людей, які займаються підприємництвом, фермерством. У такий час ми просто зобов’язані бути соціально відповідальними і допомагати медицині, адже ця галузь планомірно знищувалася в останні роки, особливо це стосується районів», – розповів Іван Якуб, депутат обласної ради від ВО «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова