Головою Черкаської обласної «Батьківщини» переобрано Анатолія Бондаренка

18 січня відбулася XVІІ звітно-виборча конференція Черкаської обласної парторганізації.

Як інформує пресслужба Черкаського обласного партосередку, в роботі конференції взяли участь народний депутат України від ВО «Батьківщина» Костянтин Бондарєв, депутати обласної, міських та районних рад. На конференцію прибули 92 делегати з усіх районів Черкащини.

Учасники конференції заслухали Анатолія Бондаренка, який прозвітував за чотири роки роботи.

«Наша партія пройшла чимало випробувань, але вони лише додали нам сил і впевненості. Своєю роботою та довірою суспільства ми довели, що наша політична сила залишається серед лідерів. Про це свідчать і результати виборчих перегонів, які відбулися впродовж цих років. До складу місцевих рад області протягом 2015-2019 років від «Батьківщини» обрано 711 депутатів», – сказав Анатолій Бондаренко.

Партієць зазначив, що фракція «Батьківщина» у Черкаській обласній раді складається з 12-ти депутатів; у Черкаській міській раді – з 5-ти депутатів.  ВО «Батьківщина» представлена також у керівних органах місцевих рад.

Костянтин Бондарєв подякував голові обласної парторганізації за роботу, достойні результати виборчих кампаній і наголосив, що кращого за Анатолія Бондаренка керівника для обласної парторганізації не знайти.

«На думку нашого вищого партійного керівництва, кращого керівника, який у вас був – Анатолія Бондаренка – ви не знайдете. Ми дякуємо за проведену потужну роботу», – зазначив депутат.

Політик окреслив завдання партії на найближчий час, звернувши увагу на те, що цей рік є складним і відповідальним, адже незабаром проведення місцевих виборів.

Делегати позитивно оцінили роботу обласної парторганізації за звітний період і одноголосно переобрали на посаду голови Черкаської обласної «Батьківщини» Анатолія Бондаренка.

Заступниками голови обрали Михайла Мушієка та Юрія Тренкіна.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова