Головою «Батьківщини» Тернопільщини обрали Степана Горуца

Відбулася 17 конференція Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина». У її роботі взяли участь лідер партії, голова Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Юлія Тимошенко, заступники голови партії, члени президії Політичної ради партії Сергій Соболєв та Валерій Дубіль.

Юлія Тимошенко у своєму виступі звернулася до присутніх зі словами щирої вдячності за те, що у такий неспокійних час вони залишаються вірними ідеалам партії, своєю працею і волонтерською діяльністю допомагають Україні перемогти ворога. Вона розповіла делегатам конференції про те, що відбувається за лаштунками засідань Верховної Ради та окреслила шлях і визначила пріоритети, за якими повинна розвиватися Україна після закінчення війни.

Серед низки питань, які розглядали під час конференції, було обрання голови Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина». У цьому питання делегати були одностайні у своєму рішення: проголосувати за виконуючого обов’язки голови «Батьківщини» Тернопільщини Степана Горуца.

«За два з половиною роки своєї політичної діяльності Степан Горуц проявив себе як високопрофесійний керівник, який знаходить найкращий варіант вирішення того чи іншого питання. Це людина високої моралі та честі, людина, для якої Україна – понад усе!» – зауважив Михайло Пінь.

Кандидатуру Степана Горуца також підтримали Сергій Соболєв та Валерій Дубіль. У підтримку кандидата виступили й «батьківщинівці»-тернополяни Роман Мороз, Євген Ворко, капелан отець Євген та інші.

Після обговорення делегати конференції проголосували за те, щоб головою Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина» обрати Степана Богдановича Горуца.

«Не є секретом, що існує категорія людей, які задля власної популярності готові на все: на підлість, підкуп чи обман. А щоб завоювати чиюсь прихильність, вони всім все обіцяють або ж присвоюють собі чужі здобутки.

Не хочу мати з ними нічого спільного. І не хочу, щоб нашу партійну організацію асоціювали з такою категорією людей.

Я не буду зараз вам нічого обіцяти. Ми, як партійна організація – самодостатні і не кидаємо слів на вітер. Краще, нехай за нас говорять наші справи. Завжди, коли берешся за нову справу, на тебе тисне вантаж відповідальності. Відповідальності за результат, за людей, які повірили тобі.

Дякую Всечесним отцям за благословення і молитовну підтримку усіх наших починань. Дякую Вам, Юліє Володимирівно, за довіру і особисту участь у нашій конференції.

Дякую вам усім, колеги, за те що ви поряд і розділили зі мною цей вантаж відповідальності за нашу «Батьківщину»! Я не підведу!» – звернувся до присутніх Степан Горуц.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова