Голова ОТГ від «Батьківщини» поділився із земляками формулою успіху сільської громади

Громади, які стали на шлях об’єднання першими, нині належним чином розвиваються, а ті, які почнуть жити в нових умовах тільки тепер, пастимуть задніх.

Як повідомляє прес-служба Івано-Франківської обласної парторганізації, про це в інтерв’ю газеті «Галичина» заявив голова Матеївецької об’єднаної територіальної громади, «батьківщинівець» Петро Книшук.

«В умовах об’єднання вдалося змінити життя сіл ОТГ у всіх царинах. Це ремонт доріг, капітальний ремонт шкіл, ФАПів, клубів, адмінбудівель, придбання комп’ютерної техніки і підручників для шкіл, встановлення вуличного освітлення, облаштування багатофункціональних спортивних майданчиків зі штучним покриттям», – розповів Петро Книшук.

За його словами, Матеївецька ОТГ, за попередніми прогнозами, 2018 року отримає приблизно 9 млн гривень власних доходів, а в січні-квітні на рахунок ОТГ вже надійшло понад 2 млн гривень.

«Надзвичайно важливо, що Матеївецька громада належить до лідерів прикарпатських ОТГ щодо надходжень від плати за землю, оскільки перевиконала затверджений план на січень-квітень на 30 відсотків», – наголосив представник «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова