Голова Одеської «Батьківщини молодої» взяв участь у Міжнародній конференції «Visegrad 4+ 2017»

Минулих вихідних голова Одеської обласної «Батьківщини молодої» Анатолій Александров узяв участь у Міжнародній конференції «Visegrad 4+ 2017», куди його запросили як спеціального гостя.

Про це повідомляє прес-служба обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

З 7 по 10 грудня молоді політики з восьми країн Східної та Центральної Європи перебували в Будапешті, щоб обговорити питання інформаційної безпеки в регіоні, посилення інтеграційних процесів та підтримки національної ідентичності під час глобалізації. Вони також визначили головні напрями співпраці країн-учасниць на найближчі п’ять років.

112

«Конференція продемонструвала, що незважаючи на гострі прояви політичної кон’юнктури, що останнім часом штучно провокують міждержавні конфлікти в Центрально-Східній Європі, молоді політики є більш відповідальними й щирими патріотами сильної, єдиної та демократичної Європи», – зазначив Анатолій Александров.

Поспілкувавшись із представниками та керівництвом «молодіжки» Європейської народної партії, «батьківщинівець» впевнився, що разом молоді політики зможуть протидіяти глобальній кризі цінностей, свідками якої вони є.

На зібранні також розглянули питання подальшого розвитку програм Erasmus+, що є ефективним інструментом розвитку та підтримки ініціативної молоді.

За результатами роботи конференції делегати ухвалили резолюцію, що є прямою рекомендацією європарламентарям від Європейської народної партії.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова