Голова Луганської «Батьківщини» переборов коронавірус

Олександр Романовський – перший, хто офіційно переміг коронавірус на Луганщині.

«Дякую Богу, медпрацівникам, друзям, всім, хто підтримував, молився і не забував про мене протягом 29 днів, які довелося провести в лікарні! Емоцій багато, є відчуття внутрішнього переродження. Повірте, немає нічого приємнішого, аніж знову побачити рідних, повернутися додому і вперше за місяць випити склянку кави!» – написав на своїй Фейсбук-сторінці Олександр Романовський.

Політик розповів про перебіг хвороби та лікування, а також забезпечення лікарні, в якій він лікувався.

«Відразу хочу розвіяти всі міфи і фейки – умови в палатах інфекційного відділення Рубіжанської лікарні хороші. Є все необхідне, палати нормальні, дружний професійний колектив, постійно проводять прибирання та дезінфекцію, є ліки і розуміння, як їх застосовувати, є засоби захисту. Організовано нормальне триразове харчування», – зазначив він.

«Батьківщинівець» звернувся до Президента та депутатів усіх рівнів із закликом приділяти більше уваги медицині, не чекаючи таких критичних ситуацій, як нинішня пандемія.

«Медпрацівники ризикують життям і здоров’ям, на них величезна відповідальність, у них немає права на помилку. Лікарі повинні думати про те, як допомогти своїм пацієнтам, а не як вижити на свою невисоку зарплату, де дістати ліки, обладнання, інвентар, індивідуальний захист. Так, зараз їм допомагають, багато чого зроблено. Але всіх нас ситуація повинна навчити, що медицина не повинна фінансуватися за залишковим принципом»,- наголосив він.

Наприкінці свого посту він закликав українців не піддаватися паніці, дотримуватися правил особистої гігієни, своєчасно звертатися до лікарів у разі наявності симптомів хвороби, не виходити з дому без нагальної потреби та приділити більше уваги власним родинам.

Олександр Романовський подякував Богу, колективу медпрацівників на чолі із завідуючою інфекційним відділенням Ольгою Мартиненко,  всім, хто підтримував і допомагав йому протягом 29 днів лікування.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова