Голова Донецької обласної «Батьківщини» звинуватив СБУ у погрозах

Голова Донецької обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Олександр Ярошенко опублікував відеозаписи телефонних розмов з невідомим, який погрожує розправою йому та членам його родини.

Як інформує прес-служба регіонального партосередку, Олександр Ярошенко подав заяву до СБУ, у якій назвав конкретних співробітників цієї структури, котрих підозрює в погрозах.

Причиною тиску на себе лідер партійців Донеччини вважає свою активну участь у захисті ректора Донецького національного медичного університету, на якого стали тиснути після того, як він викрив корупційні схеми у ВНЗ.

Про це Олександр Ярошенко повідомив у заяві на ім’я голови СБУ Василя Грицака. У цьому документі представник «Батьківщини» наголосив, що ректор вишу Петро Кондратенко виявив незаконні дії з боку ТОВ «Українські освітні послуги», яке, як стверджується, зараховувало іноземних студентів до Донецького медуніверситету, однак кошти за їх навчання не перебували на обліку ВНЗ. За словами Олександра Ярошенка, ідеться про 10 млн доларів щорічно.

Голова Донецької обласної парторганізації стверджує, що до «кришування» незаконної діяльності ТОВ «Українські освітні послуги» причетні співробітники СБУ й називає їхні прізвища.

У зв’язку з цим Олександр Ярошенко просить голову СБУ розпочати кримінальне провадження та надати охорону для нього та його сім’ї.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова