Голова «Батьківщини Молодої» Сумщини очолив міський Центр дозвілля молоді

Голову Сумської обласної громадської організації «Батьківщина Молода» Ігоря Ганненка обрано на посаду директора Сумського міського Центру дозвілля молоді.

Як повідомив новообраний очільник, серед основних напрямків роботи Центру: створення умов та гарантій для життєвого самовизначення, інтелектуального, морального, фізичного розвитку молоді міста Суми, реалізації її творчого потенціалу; забезпечення реалізації державної молодіжної політики та потреб молоді, інформаційна, організаційна та методична підтримка молодіжних та дитячих громадських організацій міста Суми; організації змістовного дозвілля, освітніх та культурологічних молодіжних заходів та формування у молоді особистісних рис громадянина України, почуття національної гідності та патріотизму.

ганненко ігор

«Молодь завжди була рушієм прогресу. Саме молодь свого часу підтримала шлях демократизації країни – виступила за відродження національних традицій, рідної мови, багатонаціональної культури. Тому і сьогодні ми, молодь, повинні не боятись брати на себе відповідальність, а навпаки ж проявляти активну участь у розбудові держави на регіональних рівнях. Попереду багато роботи, але, впевнений, що наша команда впорається з усіма викликами і вже найближчим часом продемонструє перші позитивні результати», – сказав Ігор Ганненко.

Також у Сумах за ініціативи міського голови, голови Сумської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Олександра Лисенка з міського бюджету виділено 23 млн грн для реконструкції «Романтики» – майбутнього молодіжного центру, де планується створити майданчик для неформальної освіти молоді, відпочинку та інших корисних платформ.

Нагадаємо, Сумський міський Центр дозвілля молоді – установа, в якій реалізується державна молодіжна політика в Сумах. Він створений Сумською міською радою спільно з РНГО «Центр соціального партнерства».

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова