Голова «Батьківщини молодої» Сергій Митрофанський відвідав Прикарпаття

Нещодавно на Івано-Франківщині з робочим візитом побував голова Всеукраїнської громадської організації «Батьківщина молода» Сергій Митрофанський.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, Сергій Митрофанський зустрівся з молодими партійцями Прикарпаття, а також із учнями та студентами Коломийщини.

«Мета візиту – це спілкування з молоддю, обговорення її ролі та значення в тих політичних процесах, які сьогодні відбуваються в Україні», – розповів очільник «Батьківщини молодої».

За словами Сергія Митрофанського, останні соціологічні дослідження засвідчують, що більше половини молодих людей має чіткі наміри залишити Україну, а на практиці щороку близько 300 тисяч молодих людей виїжджає за кордон.

«Тож разом із молоддю хочемо шукати шляхи виходу із цієї ситуації і думати, як створити гідні умови для того, щоб молода людина бачила своє майбутнє не за межами України», – наголосив політик.

До заходів за участю колишнього заступника міністра молоді та спорту долучилися активісти Коломийської міської «Батьківщини молодої» та депутат Коломийської міськради Віктор Будзінський.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова