Ганна Старикова: Прибічники Порошенка намагаються вкрасти мільярд гривень із бюджету Київщини

Проект розподілу обласного бюджету розвитку, запропонований командою Порошенка, є нічим іншим, як політичною корупцією.

Як повідомляє прес-служба Київської обласної парторганізації, про це йдеться у заяві голови обласної ради Ганни Старикової.

«Голова КОДА Олександр Терещук, призначений Порошенком, координований у своїх діях очільником партійного осередку БПП у Київській області Ігорем Кононенком,  разом із керівником фракції БПП в обласній раді Георгієм Цагареашвілі, нехтуючи будь-якою логікою та потребами громади, враховуючи лише свої інтереси, намагаються роздерибанити мільярд гривень», – заявила очільниця облради.

Ганна Старикова звернулася до новообраного Президента Володимира Зеленського з проханням якомога швидше делегувати своїх представників до виконавчої влади, аби «унеможливити розкрадання посіпаками Порошенка бюджету Київської області».

«Сьогодні, коли тиск на мене досяг апогею, я ініціюю відкритий діалог між територіальною громадою Київщини та новообраним Президентом Володимиром Зеленським, лідерами політичних партій, представлених в обласній раді. Запрошую всіх до обговорення проекту бюджету розвитку Київщини на 2019 рік», – йдеться у заяві.

Ганна Старикова зауважила, що представники територіальних громад Київщини повинні сформувати збалансований проект бюджету з урахуванням реальних потреб і пропозицій від кожної з територій.

«Цей мільярд гривень – це кошти не представників команди Порошенка, не представників партій та депутатів обласної чи Верховної рад, – це кошти платників податків Київщини, які потрібно повернути людям через соціальні блага», – наголосила вона.

Ганна Старикова закликала лідерів політичних сил не допустити участі їх представників у реалізації корупційних схем Порошенка. Вона закликала територіальну громаду, мерів міст, сільських та селищних голів, депутатів усіх рівнів взяти участь у громадських обговореннях бюджету розвитку Київщини на 2019 рік та перспективного плану об’єднання територіальних громад області.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова