На Тернопільщині «батьківщинівці» ініціюють саморозпуск обласної ради

«Батьківщинівці» Тернопільської облради виступили з ініціативою про саморозпуск обласної ради через те, що депутати не підтримали перспективний план розвитку громад.

Як повідомляє прес-служба Тернопільського обласного партосередку, більше 500 осіб із навколишніх сіл прийшли на засідання сесії, аби депутати проголосували за їхні звернення про об’єднання. Через протистояння різних політичних сил трапилися сутички та бійка серед депутатів.

«Мені соромно за депутатів, які перетворили важливе рішення на політичні ігри. Якщо громади вирішили об’єднатися, то ми змушені їх підтримати, адже це і є добровільне об’єднання громад. У нас є 5 варіантів перспективного плану, а депутати не спромоглися підтримати жодного. Ми виступаємо за перспективний план із центрами громад у Білій, смт Великі Бірки, смт Велика Березовиця, с. Підгороднє та с. Настасів», – сказав Василь Деревляний.

За словами головного «батьківщинівця» Тернопільщини, саме від цих сіл надходили звернення про бажання об’єднатися.

«Першочерговим завданням нашої фракції в обласній раді є захист інтересів людей. Коли надходять заяви про бажання об’єднатися, ми їх підтримуємо. Якщо депутати не здатні підтримати своїх виборців – саморозпускайтесь», – наголосив політик.

Пропозицію «Батьківщини» про саморозпуск підтримала більшість фракцій, але засідання сесії облради головуючий переніс на п’ятницю.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова