Фракція «Батьківщина» в Київраді наполягає на негайному виконанні рішення суду

Фракція «Батьківщини» в Київраді наполягає на негайному виконанні рішення Окружного адміністративного суду Києва від 06.06.18 р., залишеного в силі постановою Шостого апеляційного адмінсуду від 20.12.18 р. за адміністративним позовом голови Спілки власників житла України Олексія Кучеренка.

Як повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації ВО «Батьківщина», Тетяна Меліхова разом з депутатами фракції вимагає припинити виставляти у платіжках завищені майже вдвічі тарифи за утримання будинків та прибудинкових територій, оскільки розпорядження Київської міської держадміністрації №668 від 06.06.2017 р. «Про встановлення тарифів та структури тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» визнане протиправним та втратило чинність 20.12.18 р.

«Має застосовуватися попередній тариф, затверджений розпорядженням КМДА №442 від 30.04.15 р. Вимагаємо негайно провести перерахунок та повернути кошти киянам, стягнуті через незаконні тарифи», – заявила Тетяна Меліхова.

Депутати від «Батьківщини» в Київраді підготували проекти відповідних рішень і розраховують на належну реакцію керівників міста, а також на підтримку інших фракцій у сесійній залі Київради.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова