Фракція «Батьківщини» в Київраді голосувала за створення музею на Поштовій площі

7 червня депутати Київради голосували за створення музею на Поштовій площі – при розгляді документа в другому читанні забракло 5 голосів.

Як повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації, депутати-«батьківщинівці» віддали голоси за створення музею на місці історичних знахідок ХІ-ХІІ ст.

«Депутати «Батьківщини» майже в повному складі підтримали рішення про створення музею на Поштовій. Інші політичні об’єднання віддавали голоси наступним чином: «Самопоміч» – 14 із 22-ти, «Свобода» – 11/14, «Єдність» – 10/15, «Солідарність» – 6/52! Не вистачило 5 голосів», – заявив Олександр Поживанов, секретар Постійної комісії Київради з питань культури, туризму та інформаційної політики.

За його словами, недобудову на Поштовій площі мали передати у власність міста та згодом створити сучасний історичний музей.

«2015 року міський голова Віталій Кличко публічно запевняв киян, що археологічна знахідка на Подолі буде збережена, проте так нічого й не зробив», – нагадав представник «Батьківщини».

Олександр Поживанов наголосив, що політсила Юлії Тимошенко відстоюватиме позицію киян та вимагатиме припинити інвестиційний договір із забудовником торгового центру на історичній ділянці столиці.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова