Фракція «Батьківщина» Запорізької міської ради відзвітувала перед громадою

У Запоріжжі, в буднику культури «Заводський», відбувся публічний звіт депутатів-«батьківщинівців» про виконану роботу за 2018 рік.

Як повідомляє прес-служба Запорізького обласного партосередку, на зустріч із народними депутатами прийшло більше 400-т містян.

Лідер фракції Ірина Костенко докладно розповіла про досягнення минулого року. Йшлося, зокрема про допомогу навчальним закладам, лікарням, пологовим будинкам, про велику роботу з підтримки становлення ОСББ, надання матеріальної допомоги тим, хто її потребує.

«Нашу партію у міськраді представляють усього 6 депутатів і ми знаходимося в опозиції до чинної влади. Але згуртованість і командна робота дозволяють попри всі перешкоди надавати реальну допомогу людям та ефективно працювати задля підвищення добробуту громади», – зазначила Ірина Костенко.

За минулий рік депутати фракції та їх помічники провели 173 особисті зустрічі, отримали 1283 звернення від запоріжців, а на матеріальну допомогу людям було використано понад 2 мільйони гривень. Депутати постійно виступали з ініціативами проведення капітальних ремонтів дорожніх магістралей Запоріжжя, відновлення житлового фонду та розв’язання проблем ЖКГ, неодноразово наполягали на захисті інтересів приватних підприємців.

Наприкінці зустрічі депутати Ірина Костенко, Віталій Рябцев та Олександр Вєденєєв відповіли на особисті питання городян та намітили нові напрямки роботи у 2019 році.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова