Фракція «Батьківщина» в Закарпатській облраді зайняла принципову позицію

Депутати фракції «Батьківщина» в Закарпатській облраді не підтримали низку сумнівних рішень, які керівництво ради винесло на сесію.

Як повідомляє прес-служба Закарпатської обласної парторганізації, «батьківщинівці», зокрема, не проголосували за звільнення директора аеропорту «Ужгород», адже причин для цього ніхто не назвав.

Окрім того, депутати фракції «Батьківщина» не підтримали створення комунального підприємства, що мало б керувати обласним майном. За словами депутата-«батьківщинівця» Андрія Шекети, навіть у юридичному відділу облради до цього проекту рішення було зауважень на кілька сторінок, найсуттєвіше з яких – проект суперечить Конституції та низці законів України.

«Батьківщинівці» також не голосували за дозволи викупити без аукціонів об’єкти обласної комунальної власності.

«Один із об’єктів на продаж – аптека в Хустському районі – з’явився в проекті в останню мить перед сесією. Хто й коли його дописав у проект рішення, так і залишилося невідомим», – розповів Андрій Шекета.

Водночас депутати від «Батьківщини» проголосували за розподіл субвенцій та дотацій, які дають змогу виплатити зарплати лікарям та вчителям у районах Закарпаття.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова