Фракція «Батьківщина» в Хмельницькій міськраді поповнилася новими депутатами

5 квітня депутати-«батьківщинівці» Хмельницької міськради на засіданні фракції одноголосно прийняли до складу фракції п’ять обранців самоврядного органу, що раніше входили до фракцій інших політсил.

Як інформує прес-служба обласного партосередку, членами «Батьківщини» стали Дмитро Палій, Віталій Коліщак, Ігор Мельничук, Віталій Худецький та Ігор Ялоха.

«За три роки роботи в міськраді ми переконалися, що колеги, які перейшли до нашої політичної сили, готові працювати з нами. На мій погляд, цим депутатам близька ідеологічна лінія партії Юлії Тимошенко. Вони розуміють, що тільки за рахунок об’єднання демократичних сил можна досягнути позитивних змін у державі, області та місті», – прокоментував ситуацію депутат від «Батьківщини» Лев Бірюк.

Партієць також повідомив, що у фракції відбулися кадрові зміни: головою одностайно обрали Станіслава Мельника, а заступником голови фракції – Віталія Коліщака.

Напередодні бюро Хмельницької обласної та міської парторганізацій ВО «Батьківщина» рекомендували депутатам ухвалити такі рішення.

Нагадаємо, раніше п’ятеро депутатів, обраних від інших політсил, стали членами партії ВО «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова