Фракція «Батьківщина» у Білоцерківській міськраді відзвітувала за рік роботи

Фракція «Батьківщина» у Білоцерківській міськраді провела дуже активний рік і про це відзвітувалася перед своїми виборцями.

У Білоцерківську міську раду обрано чотири депутати від «Батьківщини»:  Андрія Короля (член постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації), Оксану Сахарову (член постійної комісії з питань бюджету), Сергія Грисюка (член постійної комісії з питань земельних відносин та земельного кадастру), Олександра Русса (член постійної комісії з питань ЖКГ).

«Наша команда спрямовує свої сили на захист інтересів членів Білоцерківської ОТГ, виконання їх доручень у межах депутатських повноважень та постійно підтримує зв’язок із виборцями, трудовими колективами, громадськими організаціями та міською радою Білої Церкви. Доброчинність є найвищим проявом духовності людини. У нас є майбутнє, допоки існують люди, які власноруч змінюють наш світ на краще», − зазначено у звіті фракції.

У своєму звіті депутати зазначили, що основним завданням у здійсненні депутатської діяльності є забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.

«На жаль, сьогодні наша країна опинилася в тяжких умовах виживання зросла кількість громадян, які неспроможні самостійно вирішити ті життєві проблеми, з якими їм довелося зіткнутися. Сьогодні ми звертаємо на них особливу увагу та забезпечуємо їм максимальну підтримку», − закцентували вони.

Загалом у 2021 році у приймальнях депутатів «Батьківщини» у Білоцерківській міськрад було зареєстровано більше 500 звернень громадян, усі звернення виборців ретельно вивчені та опрацьованіНа підставі цих звернень оформлено та надіслано 106 депутатських запитів та звернень у відповідні установи та органи, проведено 99 юридичних консультацій. З особистих депутатських фондів надано матеріальну допомогу мешканцям виборчого округу на лікування та у зв’язку з тяжким матеріальним становищем, на загальну суму − 240 тисяч гривень. Разом з тим, надається допомога важкохворим дітям, людям з обмеженими фізичними можливостями та малозабезпеченим сім’ям.

Нагадуємо вам ГРАФІКИ РОБОТИ ПРИЙМАЛЕНЬ ДЕПУТАТІВ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКРАДИ ВІД «БАТЬКІВЩИНИ» ТА ЇХ АДРЕСИ:

Король Андрій Петрович – вул. Леся Курбаса, 3 (Білоцерківська міська організація політичної партії «Батьківщина») перша середа з 16.00 до 18.00
Сахарова Оксана Михайлівнавул. Леся Курбаса, буд. 3 (Білоцерківська міська організація політичної партії «Батьківщина»), 4-а середа місяця з 16.00 до 18.00.
Грисюк Сергій Івановичб-р Олександрійський, буд. 125 (дитяча бібліотека №9), 1-а п’ятниця місяця з11.00 до 12.00 години та вул. Леся Курбаса, 3 (Білоцерківська міська організація політичної партії  «Батьківщина») 3 –я середа місяця  з 16:00 до 18:00
Русс Олександр Миколайовичвул. 2-га Піщана, 49, 2-га середа місяцяз 14:00 до 16:00

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова