Тернопільська облрада підтримала позицію профспілок щодо неприпустимості ухвалення проєкту Закону «Про працю»

Тернопільська обласна рада направила звернення до керівництва держави з вимогою переглянути зміст проєкту Трудового кодексу.

Як повідомляє пресслужба обласного осередку партії, дане звернення вніс на розгляд сесії обласної ради її перший заступник, представник  «Батьківщини» Василь Деревляний.

У документі, зокрема йдеться: «… Аналіз цього законопроекту свідчить про чисельні порушення Конституції України, національного трудового законодавства та міжнародних актів, ратифікованих Україною. Ним запроваджуються механізми руйнації України як соціальної і правової держави через повне нівелювання її ролі в регулюванні трудових відносин. Втрачається унікальна, вибудувана за роки незалежності, система трудових відносин, що поєднала у собі європейські цінності, верховенство права та кращі надбання міжнародного досвіду. Положення закону сприятимуть несправедливим скороченням працівників, поширенню короткотермінових трудових контрактів, договорів із нульовим робочим часом, знищенню соціальних гарантій, послабленню захисту матерів із малими дітьми, можливості переведення працівника на інше робоче місце без його згоди, забороні на проведення колективних переговорів та звуженню низки інших соціальних прав та гарантій працівникам. Такі «нововведення» Уряду збурюють суспільство, суттєво погіршують соціально-трудові відносини та змушують громадян захищати свої права, вдаючись до масових акцій протесту…».

Звернення прийняте за пропозицією обласної ради професійних спілок.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова