Фонд «Тепле серце» відновив свою діяльність

Благодійний фонд «Тепле серце», заснований у Новомосковську лідером окружної партійної організації ВО «Батьківщина» Віталієм Скакуненком, заявив про відновлення своєї діяльності.

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

Благодійний фонд, відомий багаточисленними добрими справами,  призупинив свою діяльність на час виборчої кампанії до місцевих органів влади. Тепер фонд «Тепле серце» відновив роботу. Віталій Скакуненко, обраний депутатом Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина», а його надійна помічниця Тетяна Підченко – Новомосковської міської.

Благодійний фонд переїхав до нового офісу в Новомосковську через поповнення команди його волонтерів.

Представники «Теплого серця» звернулися до небайдужих земляків із закликом повідомити про наявність у них теплих та інших речей, які можна передати малозабезпеченим родинам. Турботи з транспортування гуманітарної допомоги до адресатів бере на себе благодійний фонд.

Також у «Теплому серці» продовжать надавати безкоштовні юридичні консультації, налагоджують співпрацю з благодійними організаціями України для того, аби дітки, які потребують допомоги, отримували кошти та підтримку в більшому обсязі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова