Експерти обговорили програму Олексія Кучеренка у Відкритому штабі «Батьківщини»

«Київ – сучасна європейська столиця. Ми з командою «Батьківщини» знаємо як зробити наше місто однією з кращих столиць Європи та світу, містом із сучасною надійною, зручною для киян та екологічно безпечною інфраструктурою. І ми це зробимо».

 

Про це заявив кандидат в мери Києва від «Батьківщини» Олексій Кучеренко під час презентації своєї програми, передає пресслужба.

Програма доступна за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1nJBP8JxjBIOSvbYFkrKoCOXmKEkzbVHM/view?usp=sharing

«Програма абсолютно реалістична. Вона відображає шляхи вирішення найболючіших проблем Києва. Всі про це говорять, але відмінність між кандидатами теоретиками і практиками в тому, що мало говорити, треба чітко розуміти план дій: з ким і за рахунок яких управлінських рішень вирішити проблеми міста. У мене потужна команда, у мене є досвід на посаді міністра ЖКГ, коли ми забезпечували фінансування за рахунок Світового банку і за рахунок інвестиційних грошей. Нам треба тільки воля і бажання, а вони у нас є», – заявив політик.

За його словами, проблеми в Києві накопичувались 10-ти річчями.  

«Київ на межі інфраструктурного колапсу. Це стосується практично всього: мости, житлові будинки, теплові, водяні та електричні мереж. Це й проблема добудови метро – на Троєщину, і на Виноградар. Це й інші інвестиційні проекти, яких вкрай потребує Київ», – зазначив політик.

Олексій Кучеренко перерахував пріоритети в роботі, за умови перемоги на виборах міського голови Києва. Серед них: повний аудит міста, безпека та комфорт проживання, розв’язання транспортних проблем, покращення навколишнього середовища, модернізація  та заміна застарілого житлового фонду, розвиток комунальної інфраструктури.

«Найперше, що треба зробити – забезпечити відповідне фінансування за рахунок бюджетних й інвестиційних коштів», – сказав Олексій Кучеренко.

До обговорення програми долучилися: голова наглядової ради «Київенерго» Іван Плачков, експерт в галузі транспорту та інвестицій Олександр Кава, начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин, вчений-економіст та експерт з механізмів публічно-приватного партнерства Ірина Запатріна, доктор наук з державного управління, кандидат технічних наук, професор Геннадій Рябцев, економічний експерт Володимир Панченко й інші фахівці.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова