Переможців проекту на Рівненщині відзначено стипендіями депутата від «Батьківщини»

Депутат Рівненської обласної ради від «Батьківщини» Ксенія Павловська відзначила іменними стипендіями переможців проекту «Розумник» із Сарненського, Березнівського та Костопільського районів.

Як повідомляє прес-служба Рівненського обласного партійного осередку, нагородження переможців відбулося під час святкування Днів народжень районних центрів.

unnamed-1-4
Депутат звернулася зі словами вдячності до викладачів ланки професійно-технічної освіти й побажала студентам витримки та нових перемог.

«Ми з гордістю вручаємо сьогодні грамоти та стипендії кращим із кращих учнів. Ви – не просто перші в навчанні, ви – взірець наполегливості та креативності. Ви – наша віра у завтрашні день!» – наголосила вона.

Стипендіати подякували меценату за підтримку, реалізацію соціальних та мистецьких проектів на Рівненщині.

Ксенія Павловська запровадила конкурс «Розумник» на отримання щосеместрової стипендії для молоді з трьох районів Рівненщини, в профтехучилищах та коледжах у березні 2016 року. Переможців визначає компетентне журі й наприкінці кожного семестру оголошує переможців за рейтингом навчання та активністю в громадському житті району.

Стипендіатами депутата Рівненської обласної ради Ксенії Павловської став 71 учень.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова