Допомога штурмовикам ЗСУ від «Батьківщини» Одещини

Березівська громада Одеської області, яку очолює Валерій Григораш, передала генератор воїнам Збройних Сил України.

  

Як розповів Валерій Григораш, до нього звернувся березівчанин Сергій Чайков та його побратими, бійці 25-тої Десантно-штурмової бригади, з проханням придбати для них генератор.

«Одразу зібрали необхідні кошти, замовили генератор та вже відправили хлопцям. Вартість такого генератору разом з послугами – 61 233 грн. Зібрати потрібну сумі вдалось спільними зусиллями усієї громади: 13 618 грн. з благодійного ярмарку Початкової школи; 34 000 грн. з благодійного ярмарку Ліцею №3 та 13 615 грн. – власні кошти колективу Березівської міської ради. Сподіваюсь, генератор допоможе підтримувати ефективну роботу наших захисників та забезпечить їм більшу безпеку та комфорт у складних умовах бойових дій», – розповів голова Березівської громади.

Валерій Григораш висловив слова вдячності освітнім закладам громади, учням, вчителям та батькам, усім хто долучився до підтримки наших захисників!

«Разом ми зробили дуже важливу справу, і у всіх нас спільна мета – Перемога! Я впевнений, що ми зможемо її досягти, об’єднуючи наші зусилля та працюючи разом. Віримо в ЗСУ, віримо в нашу Перемогу!», – додав пан Валерій.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова