Донецька обласна «Батьківщина» виступила проти  відкриття ринку землі

Донецька обласна «Батьківщина» виступила проти  відкриття ринку землі

Голова обласної парторганізації Олександр Ярошенко на пресконференції: «Існує проблема, яка триває вже півроку – в Україні хочуть зняти мораторій на землю і пустити її на продаж».

Політик наголосив, що сьогодні жителі Донецької області, які виступають проти продажу землі, готові виїхати до Києва за свій рахунок, аби висловити свою думку.

Олександр Ярошенко зазначив, що Донецька і Луганська області знаходяться на кордоні бойових дій і це дуже відчувається.

«Наразі під окупацією знаходиться 7% території України. Якщо цей закон приймуть, то буде окуповано 72% території України, – заявив він. – Ми б’ємося за 7% територій вже 5 років, а тут депутати Верховної Ради хочуть своєю монобільшістю прийняти цей закон і продати 72% землі».

Депутати райрад, міськрад та інші представники «Батьківщини» ініціювали проведення позачергових сесій, де розглядатиметься питання ринку продажу землі. Нещодавно така сесія пройшла в Сілідово.

«Ми бачили, як проголосували в першому читанні за цей законопроект. Відсотків 80 депутатів проголосувало проти. 20% депутатів, які були обрані як по мажоритарці, так і за основним списком депутатів, зокрема 2 депутата від Маріуполя, проголосували за закон, який відкриває ринок землі, – зазначив лідер обласного осередку «Батьківщини». – Ми спілкувалися з депутатами і тепер дивитимемося, як вони проголосують за цей законопроект у другому читанні. Один із депутатів передумав і готовий підтримати мораторій, другий скоріш за все підтримає закон про відкриття ринку продажу землії».

Однак, здавати свої позиції партія не має наміру. Прихильники «Батьківщини» пікетуватимуть райради, міськради і обладміністрації, коли буде прийматися закон про землю у Верховній Раді.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова