Донецька «Батьківщина» заявляє про тиск на агітаторів

На Донеччині невідомі телефонують агітаторам «Батьківщини» і наполегливо запрошують відвідати місцеві відділи СБУ, щоб дати відповідь «на десять запитань».

Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.

«Наприклад, такі дзвінки надійшли нашим агітаторам у місті Мирноград, – каже очільник Донецької обласної «Батьківщини» Олександр Ярошенко. – Як згодом ми з’ясували, дзвонив дехто Кравченко Володимир Анатолійович. Наразі достеменно відомо, що це дійсно співробітник СБУ».

У Донецькій обласній парторганізації вважають такі дії співробітників СБУ втручанням у передвиборний процес, адже існують законні процедури виклику громадян України до будь-яких правоохоронних органів. Партійне керівництво Донецької «Батьківщини» гарантує юридичний супровід своїм прихильникам та агітаторам і не допустить відносно них ніяких незаконних дій.

«Ми працюємо виключно в законодавчому полі і цього ж вимагаємо від інших учасників передвиборних перегонів. Такі дії з боку силових структур вважаємо психологічним тиском на агітаторів. Розрахунок зроблений на те, щоб налякати людей, щоб не дати їм вільно підтримати політичну силу, як це гарантовано Конституцією», – зазначає Олександр Ярошенко.

За його словами, у разі недотримання правоохоронними органами законів «Батьківщина» буде вживати належних заходів, причому виключно в правових межах, на відміну від чинної влади.

«Президент Порошенко відчуває, що чесно не зможе виграти ці вибори, і знає, що доведеться відповідати перед людьми за все, що відбувалося в країні протягом останніх п’яти років. Він боїться кандидата від «Батьківщини», а це означає, що ми йдемо вірним шляхом. Закон і правда на нашому боці, а отже, не дивлячись ані на провокації, ані на тиск, ми обов’язково переможемо», – підсумовує голова Донецької обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова