Доки виборці голосуватимуть за гроші, в країні не буде ладу, – Ірина Верігіна

Голова Луганського обласного партосередку ВО «Батьківщина» Ірина Верігіна закликала людей до свідомого вибору влади всіх рівнів.

Як повідомляє прес-служба регіональної парторганізації, представниця «Батьківщини» наголосила, що останні соціологічні дослідження свідчать про зневіру українців до можливості обрати ефективну владу – майже 40 відсотків населення України не збирається приходити на виборчі дільниці.

«Вибори вирішують багато! Та нам усім потрібно дуже чітко усвідомлювати, за кого голосувати. Чи за нові обличчя? Чи за певні програми? Чи за того кандидата, який здатний змінити країну? І потрібно, щоб цей кандидат був не один, а йшов зі своєю командою, і щоб українці розуміли, яким буде президент і хто з ним працюватиме», – написала Ірина Верігіна на своїй сторінці в мережі Facebook.

Політик зазначила, що деякі українці люблять скаржитися на погане життя, водночас близько 20% виборців не проти продати свій голос.

«Ми живемо погано, бо продаємося. Продаються українці, які беруть гроші. Продаються члени виборчих комісій, яким дають 1000 гривень за неправомірні рішення та фальсифікації. А завтра людина, яка за ту тисячу купила підпис, заробить десятки тисяч на горі людей», – наголосила Ірина Верігіна.

Виходом із цієї ситуації лідер партійців Луганщини вбачає в усвідомлюванні українцями відповідальності за свій вибір.

«Треба завжди думати, за кого голосувати й кого обирати», – підсумувала Ірина Верігіна.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова