До Дня Святого Миколая «Батьківщина» Закарпаття організувала свято

16 грудня у Неліпинському будинку культури відбулося справжнє театралізоване свято.

З ініціативи депутатки Закарпатської обласної ради фракції «Батьківщина» Мирослави Ливч та сільського голови Василя Брудняка, пройшла театралізована інтермедія, присвячена Дню Святого Миколая.
Дітки та їх батьки з радістю присвятили вечір театралізованому дійству і отримали справжнє задоволення у передчутті новорічно-різдвяних свят.
«У передчутті Дня Святого Миколая кожен хоче повірити у новорічне диво і поринути в трепетне передчуття свята. Я щиро вітаю всіх з прийдешніми святами і бажаю аби у кожну оселю завітав мир, добробут і гарний настрій», –привітала присутніх Мирослава Ливч.

Цього ж дня у Нанкові, що на Хустщині,  відбулися змагання з волейболу серед дітей, присвячені Дню Святого Миколая.
Серед запрошених гостей був і президент Хустської асоціації волейболу, депутат Хустської міської ради Михайло Мондич.
«Щиро вдячний організаторам за запрошення. Було надзвичайно приємно розділити з дітьми радість від справжнього спортивного свята. Змагання видалися видовищними та напруженими, а школярі з Нанкова, Нижнього Селища та Рокосова показали свою хорошу спортивну підготовку та волю до перемоги.
«Зараз волейбол Хустщини переживає період свого становлення і розвитку. У нас є всі можливості  зробити цей вид спорту популярним. Хотілося б подякувати народному депутату України Івану Крульку за активну підтримку спорту на Закарпатті. Будемо працювати і надалі!» – зауважив Михайло Мондич.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова