До «Батьківщини» приєднуються найкращі

Ставка на досвідчених професіоналів – за таким принципом Запорізька «Батьківщина» формує команду кандидатів на майбутні місцеві вибори.

Лави обласної партійної організації поповнюють лише найкращими представниками тієї, або іншої галузі. Саме до такої категорії належить Віктор Нестеренко – полковник МВС, діючий голова профспілки запорізьких поліцейських.

«Віктор Іванович пройшов трудовий  шлях від звичайного патрульного до заступника начальника головного управління МВС у Запорізькій області. Запоріжці знають його, насамперед, як чесну та порядну людину та правоохоронця, який ніколи не «кришував», а ламав злочинні схеми. Це справжній професіонал в галузі правоохоронної системи, патріот, офіцер, для якого честь та совість – не порожні слова», – наголосив голова Запорізької обласної «Батьківщини» Владислав Куценко, представляючи Віктора Нестеренка.

«Впевнений, що мій 30-річний досвід роботи в правоохоронних органах допоможе команді «Батьківщини» зробити життя запоріжців кращим і безпечнішим»,  – зазначив полковник Нестеренко.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова