Дніпровські партійці захистили проспект Сергія Нігояна від перейменування

Лідер Дніпровської міської парторганізації ВО «Батьківщина», заступник голови Дніпропетровської облради Мгер Куюмчян взяв участь у громадських слуханнях щодо перейменування колишнього проспекту Калініна.

Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.

«Проспект Калініна в процесі декомунізації в Дніпрі перейменували одним із перших. Він отримав ім’я Героя України Сергія Нігояна, який 22 січня 2014 року загинув на столичному Майдані. Проте одна з громадянок оскаржила перейменування в суді, посилаючись на те, що, згідно із законодавством, цьому мали передувати громадські слухання, а їх не проводили. Такі аргументи виявилися переконливими. Суд визнав присвоєння проспекту Калініна імені Нігояна незаконним», – ідеться в повідомленні Дніпропетровської «Батьківщини».

Під час влаштованих громадських слухань Мгер Куюмчян нагадав про подвиг Сергія Нігояна, про свідоме повернення на столичний Майдан, де ситуація загострилася настільки, що всі очікували на кривавий сценарій.

«Визначення із назвою проспекту – це стратегічне та історичне рішення», – наголосив представник «Батьківщини».

Позицію Мгера Куюмчяна підтримали інші учасники слухань. У залі, де зібралося близько 200 чоловік, лунали вигуки «Слава Україні!» та «Герої не вмирають!»

У підсумку 154 учасники громадських слухань проголосували за те, щоб колишній проспект Калініна носив ім’я Сергія Нігояна.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова