Дніпровські «батьківщинівці» привітали регіональну газету зі 100-річчям

Дніпропетровська обласна парторганізація ВО «Батьківщина» та депутатська фракції «Батьківщина» в облраді привітали Павлоградсько-Юр’ївську регіональну газету «Рідний край» зі 100-річчям.

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровського обласного партосередку.

З 1983-го року видання «Рідний край» очолює Володимир Сторчаков, а загалом у журналістиці він безперервно працює з 1961-го.

«Понад 55 років Ви вірою і правдою служите журналістиці і є для всіх нас не просто взірцем відданості своїй професії, а й прикладом того, як можна у будь-якій справі, незважаючи на колосальні труднощі сьогодення, досягати максимального результату», – наголосила у привітанні на адресу Володимира Сторчакова лідер «батьківщинівців» Дніпропетровщини Антоніна Ульяхіна.

Давні партнерські взаємини з газетою має прес-служба Дніпропетровської обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

Перший номер видання, що спершу називалося «Вісті Павлоградської Ради робітничих, селянських і солдатських депутатів», вийшов 26 січня 1918 року. Відтоді газета не раз змінювала назву («Комуніст», «Павлоградська комуна», «Плуг і молот», «Змичка», «Соціалістичний наступ», «Павлоградська правда», «Світло Жовтня»). А з 1992 року вона називається «Рідний край». Видання виходить на два райони. Окрім Павлоградського, це ще й Юр’ївський, утворений 1991 року.

Визначальною особливістю газети є те, що вона щотижня друкується на 16 шпальтах. Таким форматом не може похвалитися жодна районка Дніпропетровщини.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова