Дніпровські «батьківщинівці» підтримали добровольців – учасників АТО

Дніпропетровська обласна рада прийняла рішення про визнання українських бійців-добровольців учасниками бойових дій. Одним із головних ініціаторів рішення стала фракція ВО «Батьківщина».

Як повідомляє прес-служба Дніпропетровського обласного партосередку, депутати затвердили статус учасників бойових дій для 84 воїнів, які пішли на фронт добровольцями. Вони ухвалили також звернення до керівництва держави про необхідність амністії учасників АТО, заарештованих за незначні правопорушення, розробку дієвого механізму націоналізації активів агресора в нашій державі та про те, що мораторій на продаж землі не можна скасовувати, доки всі учасники бойових дій в Україні не отримають законні земельні наділи.

Мораторій1
«Ми зробили вкрай важливі кроки – затвердили статус учасників бойових дій для справжніх героїв, які захищали й захищають нашу державу», – зазначив заступник голови обласної ради, депутат-«батьківщинівець» Мгер Куюмчян.

За його словами, народні обранці ухвалили звернення до вищих ешелонів влади, скероване на захист учасників АТО та розробку дієвого механізму націоналізації активів агресора в нашій державі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова