Дніпропетровська «Батьківщина» підтримує «Університет третього покоління»

Депутат Дніпропетровської облради від ВО «Батьківщина» Олена Плахотнік привітала з завершенням навчального року студентів «Університету третього покоління» у Кам’янському.

Про це повідомляє прес-служба обласного партосередку.

«Університет третього покоління» функціонує на базі Територіального центру соціального обслуговування Дніпровського району Кам’янського з 2011 року і став першим таким навчальним закладом у місті. Його мета – допомогти людям поважного віку освоїтися в сучасному світі. Наразі в університеті здійснюється навчання на трьох факультетах – основи медицини і охорони здоров’я, правничому та літературно-художньому.

«Мене як викладача технічного університету не може не радувати, що в наш час не тільки підростаюче покоління, а й ви прагнете до саморозвитку, пізнання нового», – наголосила Олена Плахотнік, звертаючись до присутніх.

Директор територіального центру Дніпровського району Валентина Кізенко також привітала студентів «Університету третього покоління» із закінченням навчального року й подякувала Олені Плахотнік за допомогу, яку вона надає навчальному закладу вже не перший рік. Зокрема, наголосила на тому, що представниця «Батьківщини» завжди відгукується на прохання про допомогу терцентру, який забезпечила пральною машиною, двома сучасними комп’ютерами, охоче бере участь у різноманітних заходах, які тут проводяться.

На знак вдячності за таку увагу Валентина Кізенко вручила Олені Плахотнік грамоту й оберіг.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова