Дніпропетровська «Батьківщина» підтримала фестиваль «Kozak Fest»

Депутат Дніпропетровської облради від ВО «Батьківщина» Гілал Ісаєв підтримав фестиваль ««Kozak Fest», який уже вчетверте відбувся в П’ятихатському районі.

Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.

Місцем проведення фестивалю стала балка Княжі Байраки біля селища Жовтоолександрівка П’ятихатського району – місце переможної битви українських військ під проводом Богдана Хмельницького, яка відбулася 16 травня 370 років.

Ушанування цієї події перетворилося на масштабний культурний захід, що об’єднав історичні та сучасні надбання українців.

Програма фестивалю відзначалася різноманіттю: тут були представлені вироби народної творчості, проходили майстер-класи, у зоні розваг обладнали футбольне поле, місце, де всі охочі могли постріляти з лука, демонстрували свої навички парашутисти, працював театральний куточок з відомим казкарем Сашком Лірником. Тут також пропонували зробити справжнє татуювання або малюнок хною чи блискітками, а у дитячій зоні представили кімнату няні, яка залюбки проведе час з дітьми, доки батьки насолоджувалися рок-музикою.

«Цей фестиваль об’єднав справжніх патріотів. І дуже радує, що наша молодь активно бере участь у таких заходах. Значить, ми зберігаємо й примножуємо українську культуру, музику, традиції», – зазначає представник «Батьківщини» Гілал Ісаєв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова