Дмитро Нікітін – новий голова Чернігівської обласної партійної організації «Батьківщина»

Рішення про призначення Дмитра Віталійовича Нікітіна керівником партійної організаціі прийнято Юлією Тимошенко, про це повідомив заступник голови партії Валерій Дубіль:

«Для нашої команди на Чернігівщині Дмитро зовсім не нова людина- він вже багато років є моїм другом і завжди допомагав нашій організації. За часи пандемії, завдячуючи його підтримці, ми змогли придбати більше 400 оксигенаторів для районних лікарень та центрів ПМСД області. Під час війни Дмитро також з нами – жоден волонтерський проект не проходить без його участі», – написав він на особистій сторінці в Фейсбук.

Валерій Дубіль відзначив особисті якості нового керівника – «це порядність та професійність», і висловив впевненість, що разом з чернігівською командою буде реалізовано ряд корисних проектів для людей.

Дмитро Нікітін народився 6 жовтня 1984 року в місті Вишгород, поблизу Києва. Згодом разом із батьками переїхав до столиці. Здобув вищу освіту – управлінця та менеджера в Київській державній академії водного транспорту ім. Гетьмана Петра Конашевича – Сагайдачного. Одружений. Виховує 4 дітей – трьох синів та доньку. Мати родом з Чернігівщини.
Дмитро Нікітін займається інвестиційною та управлінською діяльністю. Серед напрямків розвитку – IT-бізнес та програми з розвитку сфери штучного інтелекту.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова