Дмитро Нікітін – кандидат в депутати по 206 округу від «Батьківщини»

11 лютого у Києві відбувся ІІІ етап ХV з’їзду політичної партії ВО «Батьківщина».

Через карантинні обмеження більшість делегатів, голови партійних організацій від областей були підключенні дистанційно в режимі онлайн-конференції, серед них були і представники Чернігівщини.

Одностайним рішенням з’їзду кандидатом було обрано Дмитра Нікітіна.

Представляючи кандидата, заступник лідера «Батьківщини» Валерій Дубіль сказав:

«Дмитро Нікітін – людина, яка всім своїм серцем любить нашу Батьківщину. Коли почалась епідемія коронавірусу, я звернувся за допомогою до Дмитра у придбанні кисневих оксигенаторів для медзакладів області, і він допоміг. І вже майже 400 одиниць обладнання ми поставили до наших лікарень! Саме такі люди мають розвивати нашу область і країну загалом, і мені приємно, що Дмитро вирішив це робити разом із командою Юлії Тимошенко. Мені хочеться підкреслити, що ці виборчі перегони мають сприйматися не лише як боротьба кандидата Нікітіна за перемогу, а як спільна боротьба та виклик для всієї нашої партійної команди в Україні», – зазначив Валерій Дубіль.

Перший заступник Голови партії ВО «Батьківщина» Іван Кириленко відзначив професіоналізм Дмитра Нікітіна.

«Дмитро працював керівником як у вітчизняних, так і в міжнародних кампаніях, має великий управлінський досвід та хороші ділові контакти з іноземними інвесторами. Бажаючи реалізувати себе не лише як підприємця, але й політика, який працюватиме для розвитку та зміцнення нашої держави, вступив до команди Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», як найбільш системної та послідовної політичної партії в Україні. Такі кадри завжди є цінними для нашої великої команди професіоналів».

Дмитро Нікітін подякував делегатам за підтримку, а керівництву партії за надану довіру.

«Для мене дуже важливою є підтримка Юлії Володимирівни та всієї нашої партійної команди. Зі свого боку, можу гарантувати, що докладу всіх зусиль для досягнення переможного результату. Наше стратегічне завдання – повернути Батьківщині статус провідної політичної сили, як у Чернігівській області, так і в країні».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова