Діти з прифронтової Луганщини зустрілися з депутатами від «Батьківщини»

Днями 15 дітей з Сєверодонецька та Новоайдарського району Луганської області побували у Києві.

Як повідомляє прес-служба обласної партійної організації, підлітки з прифронтової Луганщини зустрілися з народними депутатами України від «Батьківщини», спілкувалися з ними та запитували про особливості роботи парламентарів.


«Наприкінці липня ми святкуватимемо звільнення Сєверодонецька, Лисичанська та інших міст і селищ від незаконних збройних формувань. Ми організували для дітей подорож до Києва, аби вони змогли на власні очі побачити Верховну Раду, зрозуміти, як вона працює та познайомитися з народними депутатами. Сподіваюсь, що в майбутньому хтось із них також стане депутатом і перейматиметься добробутом Луганщини – нашої маленької Батьківщини», – зазначила очільниця «батьківщинівців» Луганщини Ірина Верігіна.

Під час свого перебування у столиці діти побачили Андріївську церкву, Майдан Незалежності, інші визначні місця столиці, пройшлися київськими вулицями та бульварами.

«Для того, щоб не було війни, а ми краще розуміли один одного, необхідно нашим дітям більше мандрувати Україною, адже Україна – красива, сильна та могутня країна», – додала Ірина Верігіна.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова