Депутату столичної «Батьківщини» погрожують розправою

Депутатові фракції «Батьківщина» в Київраді Денису Москалю погрожують розправою через втручання в ситуацію із забудовою в столиці навколо Ботанічного саду ім. М. Гришка.

Про це інформує прес-служба Київської міської парторганізації ВО «Батьківщина», зазначаючи, що Денис Москаль є головою тимчасової контрольної комісії Київради, що вивчає ситуацію із забудовою навколо Ботанічного саду ім. М. Гришка.

За словами депутата, напередодні пізно ввечері йому зателефонував чоловік з кавказьким акцентом на ім’я Автанділ з погрозами.

На думку Дениса Москаля, такі дзвінки підтверджують, що комісія під його головуванням йде правильним напрямком.

«Ми не звикли відступати. Працюватимемо ще з більшим ентузіазмом. Факти щодо незаконної забудови навколо Національного ботанічного саду ім. М. Гришка НАН України ретельно вивчаємо. Наразі найбільш «гарячими» точками, по яких працює комісія, є скандальні будівництва на зсувонебезпечних схилах по вулицях Вільшанській та Мічуріна», – повідомив депутат «Батьківщини».

Денис Москаль додав: «Незаконним забудовам немає місця в сучасному Києві. І всі ці дзвінки з погрозами ми вже проходили, коли боролися за збереження Біличанського лісу».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова