Депутатка від «Батьківщини» взяла участь в сесії міської ради Марганця

Депутатка Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Олександра Сотула взяла участь у 43-у засіданні сесії Марганецької міської ради.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, депутати підвели підсумки 2021 року і прийняли бюджет міста на наступний 2022-й.

У 2022-у в Марганці втілюватимуться в життя багато комплексних фінансових і соціальних програм щодо підтримки молоді та спорту, соціального захисту населення, розвитку туризму.

Олександра Сотула у своєму виступі перед місцевими депутатами повідомила, на які об’єкти Марганецької громади виділяються кошти з обласного бюджету. «Батьківщинівка» запевнила, що цей процес постійно контролюватиме.

Після засідання сесії Олександра Стулапровела нараду з депутатами фракції «Батьківщина» у Марганецькій міській раді Анатолієм Деркачем, Світланою Житньою та Ігорем Корогодським. Обговорили питання та проблеми, з якими до них звертаються громадяни.

Олександра Сотула доручила кожному депутату підготувати річний звіт роботи на окрузі, щоб виборці бачили, як багато зроблено «Батьківщиною».

Після того, як внаслідок нещодавно проведеної адміністративної реформи, місто Марганець увійшло до складу новоствореного Нікопольського району, депутатка тут працює постійно.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова