Депутатка від «Батьківщини» підтримала сільську медицину

Депутатка Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» передала ліки та вітаміни місцевим амбулаторіям сімейного типу в селищі Юр’ївка, селах Булахівка та Межиріч Павлоградського району.

  

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

У Булахівці «батьківщинівка» завітала до амбулаторії разом з місцевим сільським старостою Сергієм Білим. Антоніна Ульяхіна ознайомилася з амбулаторією, поспілкувалася з її персоналом.

 

У Межирічі депутатка поспілкувалася з місцевими жителями та провела прийом громадян. До місцевої амбулаторії Антоніна Ульяхіна завітала разом з місцевою сільською головою Клавдією Монах, з якою також обговорили питання придбання електротоварів для ремонту освітлення вулиць в декількох селах громади.

Темі охорони здоров’я Антоніна Ульяхіна приділила увагу і під час свого візиту до селища Юр’ївка, де також передала ліки та вітаміни місцевій амбулаторії і повідомила про своє рішення щодо виділення коштів з депутатської субвенції на потреби охорони здоров’я жителів територіальної громади.

Антоніна Ульяхіна як депутатка обласної ради опікується саме Павлоградським районом, населені пункти якого відвідує постійно.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова