Депутатка від «Батьківщини» долучилась до проєкту кризової допомоги для вимушено переміщених осіб

Депутатка Дубівської сільради Ковельського району від «Батьківщини» Раїса Старушик разом із колегами-психологами долучилась до волонтерського проєкту кризової допомоги засобами інтегративної арт-терапії.

Ініціатором самого проєкту є артпсихолог, професор кафедри психології та педагогіки Київського міжнародного університету Вікторія Назаревич.

За період трьох місяців Раїса Старушик у волонтерському арт-центрі провела групові заняття, індивідуальні консультації, майстер-класи, надала психологічну допомогу для дітей та дорослих, які вимушено залишили домівки, рятуючись від російської агресії.

«Головним завданням дорослих у такий нестабільний та небезпечний час є турбота про психоемоційний стан дітей», – стверджує депутатка.

Арт-терапіянайкращий спосіб мінімізувати стрес і знайти внутрішній баланс. Цей метод на практиці вже показав свою дієвість та результативність.

Мами разом з дітками із задоволенням відвідують цікаві та корисні заняття, черпаючи в них ресурс і сили справлятися з власними страхами і тривогою. Завдяки нашій депутатці та її колегам, заняття відвідують не лише маленькі ковельчани, але й гості міста.

Зігріваючи любов’ю кожне дитяче серце, захищаючи від зла війни — ми здійснюємо вклад у наше майбутнє і майбутнє України.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова