Депутатка Київської облради передала оргтехніку старостату села Богданівки

Депутатка Київської обласної ради від «Батьківщини» Марина Сапожко побувала у селі Богданівка.

Під час візиту вона передала 3 ноутбуки та 4 принтери. Депутатку запросив староста села Юрій Безпалий.

«Ви ж знаєте, що Богданівка дуже сильно постраждала від рашистської окупації. Окрім зруйнованих школи та дитсадка, пошкодження зазнала медамбулаторія та приватне житло, постраждало також приміщення нашого старостату. Спочатку ми відновили його роботу, використовуючи площі нашого медичного закладу, а потім, зробивши частковий ремонт, повернулися на перший поверх. На другому поверсі  неждані гості влаштували пожежу, була знищена і оргтехніка», — розповів староста.

Юрій Безпалий зазначив, що робота старостата була повністю паралізована. Але згодом завдяки богданівській освіті, яка надала у тимчасове користування ноутбуки, роботу було відновлено. Однак, розпочався новий навчальний рік і оргтехніку повернули педагогам. На прохання допомогти відновити роботу відгукнулася Марина Сапожко. 

«Це моя особиста допомога, я не використовувала депутатський фонд. Я використала коло своїх знайомих, тобто знайшла спонсорів і спільно ми цю справу зробили. Вважаю, що  для допомоги в такій ситуації можна і треба використовувати будь-яку можливість. Якщо будемо діяти разом, то набагато швидше впораємося з труднощами, проблемними питаннями», — відповіла депутатка. 

Марина Сапожко, не зволікаючи, прийняла запрошення старости піднятися крутими сходами на другий поверх та особисто оглянути наслідки пожежі. Депутатка відвідала Будинок культури, де тривають ремонтні роботи для облаштування тут класів початкової богаднівської школи.

Наостанок у супроводі Юрія Безпалого вона відвідала Залісся, аби ознайомитися з руйнаціями приватного житла та вивчення можливості організувати та надати допомогу людям. 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова