Депутатка Ірпінської міськради взяла участь у робочій зустрічі благодійного проєкту для українських дітей

Депутатка Ірпінської міськради від «Батьківщини» Віолетта Дворнікова взяла участь у робочій зустрічі благодійного проєкту для українських дітей, які найбільше постраждали від війни, або перебували в окупації під час бойових дій.

З ініціативи адміністрації літнього табору в селі Семиполки, що на Київщині, та за підтримки громадських організацій ГО «Штаб», ГО «7fields», ГО «Антикорупційний штаб» та посольства США українські діти, зокрема 11 діток з Ірпеня, матимуть можливість відпочити в літньому таборі, тим самим відволіктись від страшних подій, які завдала російська армія українським родинам.

Відбір до табору здійснювався організаторами на засадах прозорості і справедливості. Допускались діти з різних регіонів, що потерпали від бойових дій, зокрема Харків, Рубіжне, Сіверодонецьк, Бахмут, Київщина.

Табір в Семиполках – це екологічне місце з чистим повітрям та великою територією. Там на дітей чекає 6-ти разове збалансоване харчування.

Діти матимуть різні фізичні активності: басейн, заняття з творчості, їх навчатимуть фінансовоі грамотності та англійської мови. Що важливо – з дітьми працюватиме психолог, адже діти найбільше постраждали від російської агресії саме психологічно. 

Загалом проєкт розраховано на 300 українських дітей позмінно протягом літа. 

Ми вдячні організаторам і менторам проєкту за надану можливість нашим ірпінським дітям корисно відпочити і розвантажити свій емоційний стан після воєнних дій у нашому місті! 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова