Депутатка фракції «Батьківщина» Закарпатської обласної ради взяла участь у конференції щодо енергетичної безпеки

Депутатка фракції «Батьківщина» Закарпатської обласної ради Мирослава Ливч узяла участь в конференції «Співробітництво задля енергетичної безпеки громад», присвяченій завершенню проєкту «Співпраця задля впровадження систем енергетичного менеджменту в територіальних громадах Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської областей», яка відбулася у місті Долина Івано-Франківської області. У рамках Програми U-LEAD, у Свалявській, Ясінянській та Горінчівській громадах Закарпатської області запровадили систему енергетичного менеджменту.

За шість місяців реалізації проєкту представники громад-учасниць пройшли навчання, успішно склали тестування та стали сертифікованими енергоменеджерами. Тепер фахівці розроблятимуть місцеві програми енергоефективності, проводитимуть інвентаризацію викидів СО2 і впроваджуватимуть заходи щодо їх скорочення, а також моделюватимуть енергетичні баланси територій.

«Надзвичайно важливий проєкт, який успішно завершився. Громади, які моделюють своє споживання та можливість власного виробництво енергії будуть менш залежні від зовнішніх обставин, що надзвичайно важливо в умовах сучасних реалій. Громади-учасниці проєкту отримали валізи енергоменеджерів, які дадуть можливість сертифікованим фахівцям їхніх муніципалітетів провадити якісний енергомоніторинг для ефективного управління енергією та оптимізації витрат на енергоресурси», – зазначила Мирослава Ливч.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова