Депутатка-«батьківщинівка» очолила новостворену депутатську групу

Депутат Хмельницької обласної ради від партії ВО «Батьківщина» Оксана Каденко очолила новостворену депутатську групу «Єдність», до складу якої увійшло 27 депутатів різних фракцій.

Про це повідомляє пресслужба обласної парторганізації.

До об’єднання обранців області спонукало прагнення спрямувати діяльність обласного «парламенту» на реальний захист  інтересів мешканців Хмельниччини.

«Як новообраний депутат, перше, що побачила – відсутність консолідації зусиль депутатського корпусу на розв’язання  болючих проблем області», – зазначила депутатка-«батьківщинівка» Оксана Каденко. Вона наголосила, що депутатська група є відкритою і до «Єдності» можуть долучитися висуванці інших політичних сил області, готових до конструктивної роботи.  

Загалом у Хмельницькій обласній раді 8-го скликання 64 депутати. До цього часу, окрім семи депутатських фракцій за партійною приналежністю, було три депутатські групи за галузевою ознакою – медичною, аграрною, виробничою. Об‘єднання у депутатську групу висуванців різних партій повним складом фракцій відбувається вперше.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова