Депутати Закарпатської обласної ради підтримали ряд звернень, ініційованих фракцією «Батьківщина»

Йдеться, зокрема про врегулювання цін на газ. Відомо про встановлення «драконівської» ціни на газ у 70 гривень за кубометр, яка може призвести до закриття багатьох виробництв і до суттєвого подорожчання товарів.

Не залишила байдужими депутатів й ініціатива «Батьківщини» щодо звернення до керівництва країни щодо необхідності впровадження механізму закупівель лікарських засобів за договорами керованого доступу.
Проголосували «за» в облраді й за звернення до Кабміну, МОЗу, НСЗУ щодо недопущення закриття КНП «Солотвинської обласної алергологічної лікарні» Закарпатської обласної ради і введення в дію пакету медичних послуг «Реабілітація постковідних хворих». Депутатам фракції «Батьківщина» вдалось переконати зал у тому, що не можна закривати унікальну алергологічну лікарню, особливо у час пандемії. Вона може прислужитись для реабілітації постковідних хворих із проблемами легенів, бо лікує важкі хвороби дихальних шляхів, спричинені алергією.
Депутатами підтримано й рішення про звернення Закарпатської облради VIII скликання до Прем’єр-міністра України, голови Державної прикордонної служби України, голови Державної митної служби України щодо прискорення терміну відкриття пішохідного, автомобільного та вантажопасажирського пункту пропуску через державний кордон України з Румунією в с. Яблунівка Хустського району Закарпатської області. Зазначимо, що відкритя переходу Яблунівка – Ремети є стратегічно важливим рішенням для розвитку всього Хустського району.
Загалом остання сесія цього року відбулася в конструктивному руслі, а депутатам вдалося прийняти ряд важливих для області рішень.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова