Депутати Вознесенської міськради на Миколаївщині підтримали ініціативу «батьківщинівців»

Фракція «Батьківщина» у Вознесенській міськраді, що на Миколаївщині, закликала депутатів звернутися до керівництва держави з приводу загрозливої ситуації в галузі охорони здоров’я.

Як повідомляє прес-служба Миколаївської обласної парторганізації, звернення схвалили більшість депутатів на черговій сесії міської ради.

У документі йдеться про те, що «методи, які використовує МОЗ для впровадження так званої «медичної реформи», призвели до цілої низки негативних наслідків у медицині, зокрема в сільській місцевості. Декларуючи ідеї реформи медичної галузі, її авторам варто було б зважати на реалії нашого сьогодення. Треба було завершити повністю задекларовану урядом децентралізацію, а вже потім переходити до впровадження реформи».

«На території Вознесенського району передбачається реорганізація 14-ти ФАПів із регулярним графіком роботи, 8-ми медичних пунктів з нерегулярним графіком роботи. Таке скорочення надзвичайно важливих медичних закладів призведе не лише до невдоволення, але й до різкого зменшення кількості населення за такої непростої демографічної ситуації», – зазначив голова фракції «Батьківщина» у Вознесенській міськраді Олександр Годовиченко.

За словами «батьківщинівця», фактично з квітня цього року первинна медична ланка утримується за рахунок районного бюджету та бюджетів ОТГ, що накладає негативний відбиток на інші напрямки соціально-економічного розвитку району.

Депутати закликали керівництво держави передбачити компенсацію видатків місцевим бюджетам на утримання сільської медицини до моменту повноцінного функціонування Національної служби здоров’я.

«Батьківщинівці» розпочали збір підписів під зверненням в об’єднаних територіальних громадах району та області.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова